Nasi przyjaciele

Szanowni Państwo, na tej stronie umieściliśmy linki do naszych przyjaciół, którzy, podobnie jak my, są perfekcjonistami w tym, co robią.

www.investbrzeski.pl – firma budowlana, która zajmuje się ocieplaniem budynków oraz budową i sprzedażą domów mieszkalnych.

www.szynktabaka.pl – zaprzyjaźniony pub w Kartuzach, w którym każdy znajdzie coś dla siebie: muzyka na żywo, dobry alkohol, wydarzenia sportowe na dużym ekranie.

www.bgimages.pl – firma fotograficzna, która profesjonalnie sfotografuje lub sfilmuje ważne moment życiowe.

www.gabinetmtusk.pl - w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej, przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej, zapomnisz o problemach i troskach codziennego życia.

www.asocha.pl – fotografia z podniebnej perspektywy.

Zapraszamy Państwa do wypoczynku w sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, gdzie w malowniczym przesmyku pomiędzy jeziorami Ostrzyckim i Wielkie Brodno usytuowała się miejscowość Brodnica Dolna.

Właśnie tu, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oddajemy do dyspozycji dwa całoroczne apartamenty typu studio o wysokim standardzie.

Mamy nadzieję, że ciekawa okolica, urozmaicona rzeźba terenu, otaczające lasy i liczne jeziora zachęcą Państwa do wypoczynku na Kaszubach.

quality cetrificate
noclegiApartamenty Złote Tarasynoclegi Brodnica Dolnanoclegi Brodnica Dolna