Księga gości

» Kliknij tutaj, aby wpisać się do księgi

Liczba wpisów: 8


2016-03-10
Ola
awyra@op.pl

Bardzo wygodny i dobrze wyposażony apartament. Polecam dla rodzin z dziećmi - jest w nim wiele udogodnień dla dzieci (łóżeczko turystyczne, krzesełko do karmienia, zabawki, książeczki, plac zabaw, miejsce na gry i zabawy wokół domu). Bardzo dobry kontakt z właścicielką. Okolica malownicza. Polecam!!!


2014-06-03
Krzysztof

Przepiękne miejsce, bezproblemowy kontakt z właścicielką, wysoki standard za rozsądną kwotę, serdecznie polecam.


2012-09-16
Jacek

Apartamenty nowoczesne, świetnie wyposażone, zadbane. Miejsce super do wypadów po Kaszubach.Polecam wszystkim


2010-08-29
Katleskin
Katleskin@poczta.onet.pl

Spędziłem z Rodziną w Złotych Tarasach całe 9 dni.Jesteśmy zachwyceni klimatem przyjęcia i taktem z jakim Nas przyjęto.Dyskretnie czuwano nad każdą zachcianką,którą ewentualnie byśmy mieli.Nie wspominam nawet o fantastycznych warunkach socjalno-bytowych.Z PEWNOŚCIĄ TAM POWRÓCIMY!!!


2010-08-04
Anna
annabc@gazeta.pl

Miejsce godne polecenia, korzystałam wraz z rodziną z dolnego apartamentu i jesteśmy wszyscy zadowoleni, dwie sypialnie dają możliwość spokojnego położenia dzieci, a salon z wygodną kanapą i telewizorem pozwala odpocząć po całodziennych wycieczkach, które z Brodnicy można zaplanować w każdym kierunku.
Położenie Brodnicy czyni z niej wspaniałą bazę wypadową, a komfort pobytu w złotych tarasach przekłada się na udane kaszubskie wakacje:).


2010-07-23
Gosia
goona@gazeta.pl

W dzisiejszych czasach to rzadkośc spotkac ludzi, którzy chcą coś dac od siebie.
Tak przemyślanych rozwiązań na wypoczynek w komfortowej atmosferze się nie spotyka.
Atutem jest niepowtarzalny spokój miejsca, z dala od zgiełku turystycznych miejscowości.
Widok z tarasu na długo zostaje w pamięci, a przecież o to chodzi. Szczególnie polecam wylegiwanie się na leżaku przed apartamentem - bezcenne.
Wielkie podziękowania
Gosia


2010-07-06
Agnieszka i Janusz

Komfortowe miejsce do wypoczynku dla osób ceniących ciszę i spokój a także doskonały punkt wypadowy do zwiedzenia Kaszub. Warunki i wyposażenie apartamentu na wysokim poziomie. Polecamy i pozdrawiamy Właścicielkę.


2010-05-12
Jagoda Rumel-Czarnowska
rezerwacje@zlotetarasy.gda.pl

Zapraszamy do umieszczania wpisów w naszej księdze gości.


Strony księgi
1

Zapraszamy Państwa do wypoczynku w sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, gdzie w malowniczym przesmyku pomiędzy jeziorami Ostrzyckim i Wielkie Brodno usytuowała się miejscowość Brodnica Dolna.

Właśnie tu, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oddajemy do dyspozycji dwa całoroczne apartamenty typu studio o wysokim standardzie.

Mamy nadzieję, że ciekawa okolica, urozmaicona rzeźba terenu, otaczające lasy i liczne jeziora zachęcą Państwa do wypoczynku na Kaszubach.

quality cetrificate
noclegiApartamenty Złote Tarasynoclegi Brodnica Dolnanoclegi Brodnica Dolna